Total War: Warhammer 3 – Be’lakor – Przewodnik

Witaj w kolejnym przewodniku po Total War: Warhammer 3. W tej publikacji przyjrzymy się jednej najbardziej wyczekiwanych postaci w grze. Przed tobą Legendarny Lord Be’lakor w Warhammer 3. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o postaci z Warhammer Fantasy Battle oraz kontekst, w jakim ujęto demona w samej strategii. Potem kolejno omówię mechaniki kampanii, unikalne zdolności, a także unikatowe jednostki, lordów i bohaterów.

W chwili pisania artykułu Dark Master w Warhammer 3 pozostaje jeszcze bez wielu istotnych szczegółów. Spodziewaj się aktualizacji w nadchodzących tygodniach, a przy okazji zerknij na pozostałe frakcje w Warhammer 3.

Warhammer 3 Be'lakor

Be’Lakor – podstawowe informacje

W Warhammer Fantasy Battle Be’lakor to większy demon, który zagościł w ciele potężnego wojownika. Uznaje się, że jest on pierwszym demonicznym księciem, którego wszyscy Bogowie Chaosu obdarzyli swoim znakiem i uczynili wybrańcem. Ten z biegiem czasu pragnął coraz większej władzy i mocy, aż wystąpił przeciwko swoim stwórcom, za co został pozbawiony części darów i skazany na służbę kolejnych Wszechwybrańcom.

Legendarny Lord Be’lakor w Warhammer 3

Be’lakor przez dłuższy czas był bohaterem plotek dotyczących dziewiątego Legendarnego Lorda w najnowszej strategii Creative Assembly. Niedawno twórcy ujawnili, że przywołana postać będzie głównym antagonistą kampanii fabularnej w Total War: Warhammer III, a ostatni LL z podstawki to Demoniczny Książę. Chociaż szczegółowo spersonalizowany demon to miła perspektywa, to wielu graczy poczuło się zawiedzionych. Jednak nie na długo.

Wczoraj przedstawiciele studia odpowiedzialnego za grę ujawnili, że Be’lakor w Warhammer 3 jest też grywalnym Legendarnym Lordem. Po ukończeniu kampanii, zapewne po stronie którejś z frakcji należącej do Daemons of Chaos, postać zostanie odblokowana. Najpewniej z własnym legionem i mnóstwem smaczków. Creative Assembly wspomniało o zabawie w kampanii, ale zdaje się, że do tej fabularnej nie pasuje. Nastawiam się raczej na tę łączącą zawartość całej serii Total War: Warhammer. Za to już na pewno Be’lakor trafi do puli Daemons of Chaos Custom Battle.

To na razie wszystko, co ujawniono i zdążyło wyciec. Przeczesuję sieć i gdy tylko trafię na solidne informacje, to zaktualizuję przewodnik.

Jeśli dotarłeś aż tutaj, to będzie mi bardzo miło, jeśli wesprzesz moje działania i polubisz profil Stratega na Facebooku.

Więcej Warhammera na strategniedzielny.pl.