Cities: Skylines otrzyma kolejne DLC. Zapowiedź Airports

Paradox Interactive ogłosiło, że popularna strategia od studia Colossal Order doczeka się kolejnego pakietu dodatkowej zawartości. Cities: Skylines Airports, jak łatwo ocenić po nazwie, skupi się na logistyce podróży lotniczych. Kiedy premiera? Według oficjalnego komunikatu wydawcy DLC Airports ukaże się 25 stycznia równocześnie na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series. Sugerowana cena dodatku wynosi niecałe 55 złotych. Zobacz poniższy zwiastun.

Zapowiedź Cities: Skylines Airports DLC

Nowy dodatek do Cities: Skylines z 2015 roku skupi się na portach lotniczych. Twórcy przygotowali specjalne modularne budynki, dzięki którym połączymy ze sobą różne struktury, tworząc rozbudowany kompleks. Jeśli spełnimy oczekiwania podróżnych i nagrodzą nas pozytywnymi recenzjami, to gra udostępni nam jeszcze więcej możliwości. Wśród nich dodatkowe moduły lotniska i dużo większe samoloty pasażerskie.

cities skylines airports screen

Do lotnisk podłączymy też system przewozu towarowego, zamiast trzymać go na obrzeżach miasta, co usprawni cały proces. DLC oferuje także sieć komunikacji miejskiej zarezerwowanej dla wybierających się do portu lotniczego – autobusy, metro i pociągi. Cities: Skylines Airports może nie jest szczególnie rozbudowane, ale istotniejszy jest fakt, iż po ponad 6 latach Colossal Order wciąż wspiera grę nową zawartością. Oby tak dalej, a tymczasem widzimy się przy kolejnych zapowiedziach.

Jeśli dotarłeś aż tutaj, to koniecznie polub profil Stratega na Facebooku.