Warhammer 40,000 Space Marine 2 zapowiedziane!

Podczas tegorocznej gali The Game Awards nie zabrakło niespodzianek dla fanów gier na licencji Games Workshop. Focus Entertainment do spółki z Saber Interactive oficjalnie zapowiedziało grę Warhammer 40,000 Space Marine 2. Ta według pierwszych konkretów zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series, ale w tym momencie nie mamy jeszcze nawet przybliżonej daty premiery. Otrzymaliśmy za to klimatyczny zwiastun, na którym kapitan Titus unicestwia oddział Tyranidów.

warhammer 40000 space marine 2

Uniwersum wiecznej wojny znów potrzebuje naszej pomocy, więc nie pozostaje nic innego, jak wskoczyć w buty Space Marine i mordować w imię Imperatora. Być może przy okazji dowiemy się, jak zakończył się wątek przedstawiony w epilogu pierwowzoru. Kiedy premiera? Najlepiej od razu, ale nawet jeśli odbędzie się w nadchodzącym roku, to zapewne nieprędko.

Zobacz poniższy zwiastun i wsłuchaj się w wezwanie do bitwy w Warhammer 40,000 Space Marine 2. Oficjalna strona internetowa gry.

Warhammer 40,000: Space Marine ukazało się we wrześniu 2011 roku na PC, PlayStation 3 i Xbox 360 siłami Relic Entertainment. W ostatnich tygodniach wydawca włączył wszystkie DLC do podstawki i zaoferował posiadaczom gry darmową aktualizację do Annieversary Edition. Dla fanów Warhammera 40K pozycja może nie obowiązkowa, ale z pewnością warta nadrobienia. Szczególnie że wciąż można spotkać graczy na serwerach.

Kolejne zapowiedzi na strategniedzielny.pl.