Zapowiedź Of Flesh and Faith. Battle Brothers otrzyma darmowe DLC

Overhype Studios od dłuższego czasu skupia się na produkcji nowej gry, ale nie zapomina o Battle Brothers. Na oficjalnym blogu studia pojawiła się zapowiedź Of Flesh and Faith, darmowego DLC, które już niedługo trafi do gry. Premiera Of Flesh and Faith przypada na 10 marca i na razie termin ten potwierdzono jedynie na pecety. Konsolowi gracze mogą otrzymać darmową zawartość tego samego dnia, ale powinni liczyć się z kilkudniowym opóźnieniem. Pakiet oferuje sporo nowinek, a wraz z nim Battle Brothers otrzyma specjalną aktualizację.

Zapowiedź Of Flesh and Faith do Battle Brothers

Zapowiedź Of Flesh and Faith do Battle Brothers

Głównym daniem dla fanów taktycznego RPG będą dwa nowe i, zdaniem twórców, najbardziej dopracowane pochodzenia – Oathtakers oraz Anatomists. Pierwsze z nich wprowadzi przysięgi, które przyniosą kolejno negatywne efekty (zanim ich dotrzymamy) oraz bonusy, gdy spełnimy ich założenia. Drugie z pochodzeń dotyczy przeprowadzania sekcji zwłok w celu zdobywania wiedzy i nieco więcej dowiemy się o nim z kolejnego dziennika deweloperskiego.

Poza pochodzeniami Overhype Studios szykuje dwa nowe bannery, elementy wyposażenia i ponad 50 nowych wydarzeń w świecie gry, które urozmaicą zabawę. Wszystko, zgodnie z zapowiedzią twórców, zupełnie za darmo już 10 marca. To jednak nie wszystko, bo planowana jest jeszcze specjalna aktualizacja z poprawkami i dopracowanym balansem rozgrywki.

Battle Brothers ograsz na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Wydana w 2017 roku produkcja wyraźnie przypadła do gustu graczom i chętnie zobaczę w akcji kolejną grę ekipy. Na to niestety nie zanosi się zbyt prędko, ale całe szczęście, że twórcy nie zapominają o wiernej społeczności.

Powrócę do tematu Of Flesh and Faith, gdy pojawią się nowe materiały od deweloperów.

Więcej gier taktycznych na strategniedzielny.pl.

Źródło.