Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters z datą premiery. Cena i nowy zwiastun

  • Post category:News

Frontier Foundy postanowiło wreszcie ujawnić kluczową dla wszystkich wyczekujących taktycznego RPG w świecie Warhammer 40,000 informację. Kiedy premiera Chaos Gate Daemonhunters? Gra trafi na komputery osobiste dokładnie 5 maja, a już w tej chwili możemy składać zamówienia przedpremierowe w cenie 161,99 złotych. Premiera Chaos Gate Daemonhunters odbędzie się na PC Steam i Epic Games Store. Ze strony gry na Steam wiemy też, że produkcja otrzyma polską wersję językową dla napisów i interfejsu. Są tam też wstępne wymagania sprzętowe.

warhammer chaos gate daemonhunters kiedy premiera

Nowy zwiastun i data premiery taktycznego RPG to jednak nie wszystko. Frontier poinformowało też, że do udziału w projekcie zaprosiło także Andy’ego Serkisa. Odtwórca m.in. roli Golluma w filmach Władca Pierścieni pojawi się w Chaos Gate Daemonhunters jako Wielki Mistrz Grey Knights, Vardan Kai.

Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters to ukłon w kierunku fanów strategii Chaos Gate z 1998 roku od Strategic Simulations. Taktyczne RPG odda w nasze ręce członków zakonu Grey Knights, którzy staną do walki z Wykwitem, którym obdarować świat chce Bóg Chaosu Nurgle. Twórcy przygotowali kilka klas Szarych Rycerzy, a ostatecznym przeciwnikiem w kampanii będzie Mortarion.

Sprawdź więcej nowych gier w uniwersum Warhammera.

Jeśli dotarłeś aż tutaj, to będzie mi bardzo miło, jeśli wesprzesz moje działania i polubisz profil Stratega na Facebooku.

Więcej Warhammera na strategniedzielny.pl.

Źródło.