Mortarion pojawi się w Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters. Nowe wideo twórców

  • Post category:News

Przedstawiciele studia Complex Games uraczyli nas kolejnym odcinkiem dziennika deweloperskiego gry Chaos Gate Daemonhunters. Najnowsza prezentacja taktycznego RPG w świecie Warhammera 40,000 skupia się na głównych antagonistach. Ekipa zaprezentowała nam Wykwit w całej okazałości, nie szczędząc konkretów dotyczących wpływu Nurgle’a i jego popleczników.

Chaos Gate Demonhunters Key Art

Tak dowiedzieliśmy się, że podczas zabawy z Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters stawimy czoła rozprzestrzeniającej się zarazie. Wykwit, dar Boga Chaosu, roznoszą po sektorze Tyrtaeus czempioni i zdradziecki legion Space Marines – Dead Guard. Kontrolowanie zarazy będzie istotne na wielu płaszczyznach. W zależności od stopnia rozkwitu będziemy mierzyć się z jeszcze silniejszymi wpływami Nurgle’a – Bóg Chaosu nie tylko zagwarantuje popleczniczkom odpowiednie premiera, ale uniemożliwi naszym jednostkom korzystanie ze zdolności. Przy okazji może wezwać wsparcie dla swoich minionków, rzucając przeciwko nam swoich czempionów.

Wszystkie te zadania musimy zrealizować ze stosunkowo skromnym zapleczem funduszy. Na poziomie strategicznym zdecydujemy, w co zainwestować i które planety uratować przed kwitnącą zarazą. Grey Knights będą mieli pełne ręce roboty, a ostatecznie przyjdzie im stanąć naprzeciw największego zagrożenia. Przed końcem wideo ekipa pokazała nam kilka kadrów prezentujących Mortariona. Łatwo nie będzie.

Kiedy premiera? Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters zadebiutuje na PC w 2022 roku, ale nie mam jeszcze konkretnego terminu. Jestem jednak pewny, że jest to tytuł, którego nie chcesz pominąć. Niezależnie od tego, czy uwielbiałeś Chaos Gate z 1998 roku, czy uniwersum Warhammera 40,000 w ogóle. Czekam na kolejne nowinki i oficjalną datę premiery.

Więcej treści z kategorii Mainstream na strategniedzielny.pl.