Company of Heroes 3 – Relic stawia na różnorodność w misjach kampanii

  • Post category:News

Relic Games opublikowało kolejny dziennik z prac nad swoją najnowszą wojenną strategią. Tym razem studio zagłębia się w misje w Company of Heroes 3, które mają sporo zyskać na różnorodności i zachęcać, do rozgrywania ich wielokrotnie. Na załączonym niżej materiale wideo twórcy wykładają filozofię stojącą za misjami w strategii, chwaląc się przy tym kilkoma usprawnieniami w projekcie gry.

Company of Heroes 3 – Misje

Pretekstem do rozgrywania kolejnych misji będą nasze poczynania na mapie kampanii. Zestaw, z którym wylądujemy na arenach walk czy zadań nie będzie predefiniowany, bo odzwierciedli nasze wcześniejsze wybory. Rolą twórców było zaprojektowanie zadań tak, by stanowiły wyzwanie, ale nie zamykały się na pojedyncze scenariusze i rozwiązania. Misje pozwolą nam poeksperymentować, wczuć się w kluczową część rozgrywki i przy okazji poznać kilka smaczków z kart historii II wojny światowej.

company of heroes 3 misje

Relic Entertainment zapewniło też, że misje przygotowane dla Company of Heroes 3 nie będą przesadnie oskryptowane. Studio wykorzysta specjalne znaczniki, by jedynie zasygnalizować sztucznej inteligencji poszczególne opcje, ale nie rozpisze konkretnych ścieżek. Dzięki temu, jeśli zdecydujemy się na rozegranie zadania ponownie, to unikniemy wyrywającego z immersji działania AI.

Zapowiada się interesująco, a po zabawie z kampanią ubiegłorocznego Age of Empires IV mam spory kredyt zaufania do ekipy. Premiera Company of Heroes 3 ma odbyć się jeszcze w tym roku, ale dziś nie mamy jeszcze dokładnego terminu.

CoH3 to bez wątpienia jedna z najważniejszych gier strategicznych tego roku – o pozostałych strategiach 2022 roku przeczytasz tutaj.

Jeśli dotarłeś aż tutaj, to będzie mi bardzo miło, jeśli wesprzesz moją działalność i polubisz profil Stratega na Facebooku.

Więcej gier strategicznych na strategniedzielny.pl.