Crusader Kings 3 Royal Court – Oficjalna data premiery dodatku

  • Post category:News

Doczekaliśmy się. Paradox Interactive podało oficjalną datę premiery pierwszego dużego dodatku do Crusader Kings 3. Kiedy premiera Royal Court? Według komunikatu wydacy rozszerzenie zadebiutuje dokładnie 8 lutego na PC Steam. Przy okazji w sieci opublikowano nowy zwiastun dodatku, z prezentacją nowinek.

kiedy premiera royal court crusader kings 3

Crusader Kings III: Royal Court to jeszcze więcej RPG w średniowiecznej strategii. Bohaterowie po koronacji otrzymają dostęp do specjalnej sali, w której będą rozstrzygać przeróżne spory. Obok tego do CK3 powróci dostępny już w poprzedniej cześci ekwipunek władców. A tam przedmioty, tam też polowanie na artefakty. Warto pamiętać, że wraz z dodatkiem w Crusader Kings 3 zadebiutuje też specjalna aktualizacja, z gruntownym remontem systemu kultur. Wszystko to przy okazji wyznaczonej na 8 lutego premiery pakietu.

Crusader Kings 3 zadebiutowało na PC we wrześniu minionego roku. Średniowieczna gra strategiczna zmierza też na PlayStation 5 i Xbox Series. Paradox nie ujawniło jeszcze kiedy premiera na konsolach, ale najpewniej już z Royal Court na pokładzie. 

Więcej gier strategicznych na strategniedzielny.pl

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1303182/Crusader_Kings_III_Royal_Court/