Cyberpunk 2077 na PlayStation 5 już w sieci PSN? Nowa grafika na Twitterze

  • Post category:News

Twitter specjalizujący się w przeczesywaniu sieci PlayStation Network w poszukiwaniu nowości opublikował ciekawą grafikę. Wygląda na to, że Cyberpunk 2077 na PlayStation 5 powoli wchodzi na serwery Sony. Autor wpisu nie opatrzył go żadnym komentarzem, a tylko załączył grafikę z hasłami Cyberpunk 2077 i PlayStation 5. W komentarzu wspomniał, że mowa o natywnej wersji dla PS5.

CyberPunk 2077 PlayStation 5

Wczesny build RPG na konsolach nie jest żadną niespodzianką, bo CD Projekt jeszcze w tamtym roku ogłosił premierę portu w pierwszym kwartale tego roku. Jeśli nowa wersja jest już na serwerach PSN, to możliwe, że port zadebiutuje na przełomie lutego i marca. Czekam na oficjalne komunikaty.

Cyberpunk 2077 trafił na rynek w grudniu 2020 roku. Jak dotąd nie otrzymał żadnego fabularnego dodatku, a wersje zaprojektowane na PlayStation 5 i Xbox Series X/S mają pojawić się w nadchodzących tygodniach.

Jeśli dotarłeś aż tutaj, to będzie mi bardzo miło, jeśli wesprzesz moją działalność i polubisz profil Stratega na Facebooku.

Więcej gier strategicznych na strategniedzielny.pl.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/ps5-version-of-cyberpunk-2077-seemingly-spotted-on-psn-hinting-at-imminent-release