Total War Warhammer III z datą premiery. Bonus do zamówień przedpremierowych

  • Post category:News

Wyczekiwana przez fanów marki Games Workshop informacja wreszcie nadeszła z angielskiego Horsham. Creative Assembly wskazało oficjalną datę premiery Warhammer III na PC. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami najnowsza strategia z serii Total War zadebiutuje na komputerach osobistych na początku 2022 roku. Nowa data premiery Warhammer III przypada na dokładnie 17 lutego. Na tym nie koniec dobrych wieści. Twórcy ujawnili bowiem, że gra zagości w katalogu Xbox Game Pass na PC Microsoftu. To jednak wciąż nie wszystko – nareszcie wiemy, co otrzymamy za zamówienie przedpremierowe strategii.

warhammer 3 ogre kingdoms

Data premiery Warhammer III i bonus Early Adopter

Liczyliście na Krasnoludy Chaosu? Nie tym razem. Każdy, kto zdecyduje się na przedpremierowe zamówienie Total War: Warhammer III może liczyć na pakiet DLC z grywalnymi w kampanii Królestwami Ogrów. Wprowadzana niedawno do poprzedniej odsłony cyklu we fragmentarycznej wersji frakcja, tu pokaże się w pełnej krasie. Creative Assembly zapowiedziało dwóch Legendarnych Lordów, unikalne jednostki; mechaniki, cele i fabułę. Zobacz załączony poniżej zwiastun.

Dwa wydania specjalne Total War Warhammer III

Creative Assembly potwierdziło też, że nie zdecyduje się na wypuszczenie Edycji Kolekcjonerskiej gry. Zamiast tego otrzymamy dwa specjalne wydania fizyczne gry – Day One Edition oraz Limited Edition. W każdym przypadku otrzymujemy fizyczną mapę kampanii, kilka naklejek i Ogre Kingdoms Race Pack. Wydanie Limited Edition oferuje dodatkowo steelbook z motywami gry. Pudełkowe wydania będą dostępne na „większości” rynków. Rodzimym wydawcą serii jest firma CENEGA. Zobacz wydania na poniższych ilustracjach.

Warhammer 3 Day One Edition
Warhammer 3 Limited Edition

Przypominam, że data premiery Warhammer III przypada na 17 lutego. Jednak na razie tylko na PC dla systemów Windows w sklepach Steam, Epic Games Store i Microsoft Store. Feral Interactive pracuje nad wersjami dla Linux i MacOS. Nie wiadomo jednak, czy uda się wypuścić je równolegle z Windowsem. Premiera strategii na dobre zwieńczy rozwój Total War Warhammer 2 z 2017 roku, ale wszystkie trzy gry z serii zostaną związane jedną kampanią, jak Mortal Empires.

Więcej o strategiach przeczytacie tutaj.