Znamy zawartość aktualizacji Diablo 2 Resurrected 2.4 PTR. Kiedy premiera?

 • Post category:News

Niespełna dwa tygodnie po uruchomieniu serwerów PTR dla Diablo 2 Resurrected Blizzard uciął spekulacje i domysły dotyczące nadchodzących zmian w grze. Na oficjalnym blogu studia pojawiła się pełna lista zmian w aktualizacji Diablo 2 Resurrected 2.4, która już za kilka dni pojawi się na publicznych serwerach testowych. Premierę łatki zaplanowano na wtorek 25 stycznia, a wszystko, co wprowadzi omawiany patch znajdziesz pod tym adresem.

Diablo 2 Resurrected 2.4 PTR

Diablo 2 Resurrected 2.4 na PTR

Ze wpisu na blogu wynika, że nadrzędnym celem Blizzarda jest wzmocnienie klas bohaterów na każdym etapie zabawy. Wraz z nowościami dla postaci twórcy:

 • poprawili najemników;
 • dodali słowa runiczne;
 • formuły do Kostki Horadrimów;
 • zmienili premie niektórych zestawów;
 • usprawnili mechaniki;
 • nanieśli zmiany w opisach przedmiotów.

Aktualizacja Diablo 2 Resurrected 2.4 na początku jest dostępna jedynie na publicznych serwerach testowych (PTR), a po testach i poprawkach trafią na oficjalne serwery. Chętni już we wtorek mogą zajrzeć na PTR, żeby przygotować się do nowych warunków w pierwszych sezonie rankingowym laddera.

Jak zalogować się na Diablo 2 PTR?

 1. Uruchom Battle.net;
 2. Kliknij ikonę Diablo 2 Resurrected w aplikacji;
 3. Następnie kliknij rozwijane menu nad przyciskiem „Zainstaluj” lub „Graj”;
 4. Wybierz Publiczne Serwery Testowe (PST) Diablo II: Resurrected;
 5. Zainstaluj testową wersję.

Konto do PTR powinno utworzyć się automatycznie przy pierwszym logowaniu na serwery. W przypadku nieprawidłowości zajrzyj w wątek pomocy.

Diablo 2 Resurrected ukazało się we wrześniu na PC i konsolach. Aktualizacja 2.4 będzie największą, jak dotąd, paczką zmian w odświeżonej wersji klasyka. Poprzednie poprawki balansu klas bohaterów wprowadzono aż 11 lat temu.

Więcej treści z kategorii Mainstream na strategniedzielny.pl.