Diablo 2 Resurrected PTR. Blizzard otwiera serwery testowe przed aktualizacją 2.4

  • Post category:News

Wreszcie nieco nowości dla fanów Diablo 2 Resurrected. Blizzard nawiązał do ubiegłorocznych zapowiedzi aktualizacji 2.4 i ogłosił, że jeszcze dziś wystartuje Public Test Realm. Diablo 2 Resurrected PTR to serwer testowy, którego bywalcy sprawdzą wszystkie nowości przed wdrożeniem ich na publiczne środowisko gry. Zawartość serwera nie powinna się dzisiaj różnić od tego, co oglądamy w oficjalnej wersji, ale już niebawem zagoszczą tam zmiany z patch 2.4.

Diablo 2 Resurrected PTR

Diablo 2 Resurrected PTR

Jedną z największych atrakcji nadchodzącej aktualizacji Diablo 2 Resurrected jest bez wątpienia drabinka rankingowa. Ladder pojawi się w czterech osobnych kolejkach: standardowej dla Diablo 2, Diablo 2: Lord of Destruction oraz takich samych zarezerwowanych dla postaci hardkorowych. Drabinki wprowadzą zupełnie nowe słowa runiczne, podobne do tych, które widzieliśmy już wcześniej w klasycznym Diablo II. Po skorzystaniu z określonych formuł bohaterowie zostaną przeniesieni do zwykłych kolejek po zakończeniu sezonu. Zainteresowani kolejną drabinką zgarną nagrody i zaczną proces na nowo.

Aktualizacja 2.4 wprowadzi też wiele usprawnień dla poszczególnych klas postaci, zmiany w balansie rozgrywki i poprawionych najemników. W pakiecie także ulepszone Sety wyposażenia, które mają teraz o wiele lepiej uzupełniać umiejętności bohaterów. Zmiany dosyć ryzykowne, szczególnie że wprowadzone na zamrożonym od lat buildzie, ale wszelkie uchybienia wyłapiemy na PTR. Zapowiedź aktualizacji 2.4 znajdziesz tutaj.

Diablo II Resurrected zadebiutowało we wrześniu na PC Battle.net i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, Nintendo Switch.

Więcej treści z kategorii Mainstream na strategniedzielny.pl.