Szybsze i trudniejsze walki w Disciples Liberation. Aktualizacja 1.1 trafiła na serwery

  • Post category:News

Znudzony mozolnymi walkami w Disciples Liberation? Są dobre wieści. Frima Studio przygotowało pierwszy większy pakiet poprawek do gry. Opatrzona numerem 1.1 aktualizacja Disciples Liberation wprowadza kilka nowości i usuwa wiele zgłaszanych błędów. Na dobry początek możliwość zabawy na czterech poziomach trudności – fabularnym, normalnym, trudnym i brutalnym. Następnie możliwość przyspieszenia tempa walk o 300% procent, co powinno realnie skrócić czas spędzany na starciach. Na dokładkę możliwość odprawienia niechcianych jednostek i usunięcie bugów w questach u Barda Mathieu.

disciples liberation art 2

Nowości w Disciples Liberation

Frima Studio ułatwiło też korzystanie z interfejsu użytkownika, rozszerzając funkcję przeciągania i upuszczania na kontrolerach oraz klawiaturze i myszy. Można też wyłączyć automatyczny ruch kamery w walce albo włączyć specjalne finiszery jednostek, które gra wyświetli w spowolnionym tempie.

To jednak nie koniec. Na listach nowości znajdziemy też dodatkowe interaktywne pola bitwy oraz powiązane z nimi modyfikatory jednostek. W tym przypadku otrzymujemy:

Portal przywołania

Pole, w interakcji, z którym możemy przywołać potężną sojuszniczą jednostkę. Ta pozostanie w armii po zakończonej potyczce.

Niestabilny odłamek many

Pole, które możemy zniszczyć, żeby zdobyć specjalne wzmocnienie dla swoich jednostek. Jeśli pozostanie nietknięte, to po pewnym czasie wybuchnie i zada obrażenia pobliskim oddziałom. Nałoży też specjalny modyfikator.

Jest nieco dodatków, a po kompletny opis zmian w grze odsyłam poniżej.

Aktualizacja Disciples Liberation – pełna lista zmian w wersji 1.1.

Październikowa premiera Disciples Liberation przyszła z pełnią obaw i nadziei wobec nowej strategii. Ta nawet z solidnymi zmianami w formule rozgrywki wyszła z kontaktu z graczami obronną ręką. Ponad 70% opinii na Steam opowiada się za zakupem nowego Disciples.

Jeśli dotarłeś aż tutaj, to będzie mi bardzo miło, jeśli wesprzesz moją działalność i polubisz profil Stratega na Facebooku.

Więcej gier strategicznych na strategniedzielny.pl.