Frozenheim z kampanią Kairve. Plan rozwoju i przybliżona data premiery

  • Post category:News

Polskie Paranoid Interactive przygotowało kolejną paczkę zawartości dla wydanej w minionym roku strategii Frozenheim. Ekipa jest coraz bliżej wyprowadzenia swojej produkcji z usługi Steam Early Access i przy okazji przedstawiła plan rozwoju Frozenheim na najbliższe miesiące. Te przewidują kilka większych aktualizacji w najbliższych tygodniach, na drodze do oficjalnej premiery gry. Ta przypada na wiosnę i chociaż nie ma jeszcze konkretnego terminu, to spodziewam się debiutu w okolicach maja. Co przed wersją 1.0?

frozenheim plan rozwoju

Frozenheim – plan rozwoju we wczesnym dostępie

Z opublikowanej przed studio mapy aktualizacji wynika, że kolejno w lutym i marcu strategia otrzyma dwie nowe kampanie bohaterów. Wraz z nimi przebudowę drzewka technologii, rozszerzone mechaniki walk i sprzęt oblężniczy. W pakiecie zwyczajowe poprawki błędów i aktualizacje równowagi rozgrywki.

Jednocześnie studio za uwagami społeczności pracuje nad dodatkowymi mapami, trybami rozgrywki, zadaniami pobocznymi i wydarzeniami sezonowymi. W planach jest też generator losowych map oraz poprawki interfejsu użytkownika, sztucznej inteligencji i samouczków.

Wersja 1.0 Frozenheim wprowadzi ostatnie misje bohaterów oraz epilog kampanii. Strategia doczeka się też wbudowanego glosariusza, a gracze wglądu do statystyk. Wszystko to i wiele więcej z myślą o oficjalnej premierze wiosną.

Frozenheim z aktualizacją 0.7.0

Tymczasem najnowsza aktualizacja strategii z elementami city-buildera oferuje pierwsze cztery misje kampanii fabularnej Kairve wraz ze specjalnym menu. Twórcy rozpoczęli przebudowę drzewka technologii, wprowadzili nowy budynek, umiejętność i usunęli kilka błędów. Paczka jest już dostępna na serwerach Steam.

Frozenheim zadebiutuje na PC Steam wiosną tego roku. Hyperstrange już teraz zapowiada podwyższenie ceny produktu, gdy ten zakończy przygodę we Wczesnym Dostępie. Polską strategię w ramach trwającego właśnie Steam Lunar Sale 2022 nabędziesz za jedyne 47,99 złotych.

Więcej gier strategicznych na strategniedzielny.pl.