Gry za darmo Epic Games Store – The Vanishing of Ethan Carter (aktualizacja)

  • Post category:News

Tak jak wcześniej informowałem, Epic Games Store ruszyło ze świąteczną akcją na gry za darmo. Każdego dnia będzie inna gra za darmo do odebrania, a pierwszy prezent jest już dostępny. W kolejnych dniach będę aktualizował artykuł, by przedstawiał aktualną ofertę. Odbierz darmowe gry poczynając od:

Gry za darmo Epic – 19 grudnia – The Vanishing of Ethan Carter

the vanishing of ethan carter za darmo epic

W czwarty dzień okazji możesz odebrać za darmo grę The Vanishing of Ethan Carter. Pierwszoosobowa eksploracyjna przygodówka pozwoli wcielić się w okultystycznego detektywa Paula Prospero. Bohater wyrusza do Red Creek Valley po niepokojącym liście, który otrzymał od tytułowego Ethana. Chłopiec znika, a w okolicy doszło do serii morderstw. Te są jedynie pretekstem od rozkoszowania się atmosferą i klimatem przygotowanych przez polskie The Astronauts lokacji.

The Vanishing of Ethan Carter za darmo w sklepie Epic.

Remnant: From the Ashes – 18 GRUDNIA – Promocja zakończona

Trzeci prezent od sklepu Epic to kooperacyjna gra akcji w uniwersum zniszczonym po apokalipsie. Remnant: From the Ashes od Gunfire Games był już wcześniej rozdawany za darmo, ale jeśli się nie załapaliście, to wciąż jest szansa. Tytuł przenosi nas do świata opanowanego przez stwory określane jako The Root. W toku rozgrywki walczymy o przetrwanie i zarazem staramy się odkryć sposób na pozbycie się tajemniczych istot. Do naszej dyspozycji są trzy klasy bohaterów, które powinny się wzajemnie uzupełniać. Remnant zaprojektowano z myślą o kooperacji, ale nie ma przeszkód, by grać solo.

NEON ABYSS – 17 GRUDNIA – Promocja zakończona

Drugi prezent to platformówka z elementami roguelike od studia Veewo Games. Neon Abyss pozwala wcielić się w bohaterów przemierzających pixelartowe podziemia, by zdjąć z siebie klątwę nieśmiertelności. Gra testuje naszą zręczność, wrzucając nas do lokacji obfitujących w pułapki i przeciwników. Sporym ułatwieniem w rozgrywce jest rozbudowany arsenał wyposażenia i zdolności. Jeśli giniemy, to wracamy do punktu startowego, a na potrzeby kolejnej sesji Neon Abyss generuje nowy układ pomieszczeń.

Shenmue 3 – 16 grudnia – promocja zakończona

Pierwszy prezent od Epic Games Store to trzecioosobowa gra akcji z 2019 roku. Shenmue 3 to powrót do kultowej serii japońskich RPG zapoczątkowanej jeszcze w 1999 roku. Produkcja kontynuuje historię Ryo Hazukiego, który wraz ze swoją dziewczyną poszukuje zabójców ojca. Gra łączy wątki fabularne z mechaniką klasycznych bijatyk beat’em up i jest przeznaczona wyłącznie do zabawy w pojedynkę.

Kolejne prezenty w Epic Games Store jeszcze dziś.

Więcej promocji na Strategniedzielny.pl.

Jeśli dotarłeś aż tutaj, to będzie mi bardzo miło, jeśli wesprzesz moją działalność i polubisz profil Stratega na Facebooku.