Hearts of Iron 4 – aktualizacja Barbarossa 1.11.5 i zmiany balansu czołgów

  • Post category:News

Na Steam wjechała najnowsza wersja strategii Hearts of Iron 4 Barbarossa. Po gruntownych testach beta na publicznych serwerach pojawiła się aktualizacja Barbarossa 1.11.5. Na fanów gry czeka wiele poprawek w zachowaniu sztucznej inteligencji i interfejsu użytkownika, a przede wszystkim w balansie rozgrywki. Paradox przebudowało rozkład sił czołgów oraz zamieszało trochę w uzbrojeniu. Najdłuższą sekcją na liście zmian są wyeliminowane przez twórców błędy, które w wielu przypadkach dotyczyły działania drzewka celów narodowych Polski.

Aktualizacja Barbarossa 1.11.5kompletna lista poprawek.

aktualizacja barbarossa 1.11.5

Hearts of Iron 4 od dłuższego czasu jest jedną z najpopularniejszych strategii na Steam. Wydany w listopadzie dodatek No Step Back tylko wzmocnił pozycję marki na platformie Valve. Paradox nie ujawnił jeszcze planów dalszego wsparcia wojennej strategii, ale możemy być pewni, że tak intensywnie ogrywany tytuł doczeka się jeszcze wielu nowości.

Samo No Step Back wprowadziło kilka nowych mechanik i uatrakcyjniło zabawę państwami Europy Środkowo-Wschodniej. Towarzysząca rozszerzeniu aktualizacja Barbarossa wprowadziła nowe drzewa celów narodowych m.in. dla Polski i ZSRR. 

Sprawdź też: Jak wprowadzić Anastazję Romanową na tron Polski?

Więcej gier strategicznych na strategniedzielny.pl.