Odkryj komunizm na nowo w Hearts of Iron IV: No Step Back

  • Post category:News

Nawet jeśli ZSRR było jednym z głównych aktorów teatrów II wojny światowej, to w strategii z 2016 roku nie zaznali zbyt wiele uwagi. Paradox Interactive postanowiło to zmienić. Sowieci otrzymali cały obszerny dodatek zatytułowany Hearts of Iron IV No Step Back, którego premierę zaplanowano na 23 listopada. Jak na rozbudowane rozszerzenia przystało, także to wprowadzi wiele wyczekiwanych, ale też zaskakujących nowinek. Do pełnej zawartości rozszerzenia wrócimy niebawem. Tymczasem skupmy się na daniu głównym – nowych celach narodowych Sowietów.

HoI4 No Step Back

Największa aktualizacja celów narodowych w Hearts of Iron 4

Szwedzki zespół nie mógł być bardziej dumny. Na najnowszym zwiastunie dodatku twórcy pochwalili się, że przygotowali największą listę celów narodowych w całym Hearts of Iron IV. Obszerna plansza mieści około 300 pozycji, które zapewnią fanom strategii dziesiątki albo setki godzin dodatkowej zabawy. Podczas niej będą eksplorować każde oblicze stalinowskiego komunizmu.

Zapowiada się obiecująco? Obejrzyj załączony poniżej materiał, na którym reżyser gry, Peter Nicholson, pojawił się w towarzystwie Manuela Moliny i Thomasa Arnfelta, współodpowiedzialnych za nową zawartość. Jak wspomniałem, cele narodowe dla Sowietów, to tylko wisienka na torcie. Paradox przygotował o wiele więcej, żebyśmy wyłożyli kolejne 72 złote na dodatek do strategii.

Nowości w dodatku Hearts of Iron IV: No Step Back

Sowieci grają tu główne skrzypce, ale twórcy nie zapomnieli o pozostałych krajach Europy Wschodniej. Nadchodzący dodatek wniesie także nowe cele narodowe dla Polski, Estonii, Łotwy i Litwy. Ostatnia trójka może podążyć w jednym kierunku, albo rozejść się, każdy w swoją stronę.

Na dokładkę szereg nowych mechanik do działań militarnych – od projektowania czołgów, przez działa kolejowe, aż po aktualizacje systemu dostaw. Hearts of Iron IV No Step Back to także możliwość powołania starannie wyselekcjonowanego korpusu oficerów i Duch armii, który zagwarantuje specjalne premie dla określonych typów jednostek. Wszystko to stanie się udziałem posiadaczy dodatku już 23 listopada. Czekam na kolejne materiały promujące nowinki i obszerną listę zmian w darmowej aktualizacji gry.