Humankind 2 możliwe. SEGA zadowolona z wyników strategii

  • Post category:News

Wygląda na to, że SEGA da Amplitude Studios zielone światło na rozwijanie marki Humankind. Podczas najnowszego sprawozdania finansowego padło pytanie o wydaną w sierpniu strategię. W odpowiedzi Haruki Satomi przyznał, że Humankind 2 jest bardzo prawdopodobne, ale na konkretne wieści najpewniej poczekamy znacznie dłużej.

humankind 2

Humankind 2 prawdopodobne

Najnowsza gra strategiczna francuskiego Amplitude spotkała się z oczekiwaną popularnością i odbiorem. Tak wynika z wypowiedzi Satomiego, ale wyjaśnił, że w tym momencie nie może podać dokładnych danych. Przyznał za to, że wydawca widzi w produkcji spory potencjał i Humankind wyraźnie dołożyło się do wyników finansowych z drugiego kwartału 2021 roku. W konkluzji stwierdził, że „wizja Humankind 2 jest co najmniej ekscytująca, ale tymczasem cieszymy się, że pierwsza gra rozwinęła skrzydła i ma jeszcze sporo czasu, by wykorzystać swój potencjał”.

Humankind zadebiutowało 17 sierpnia wyłącznie na PC, także w usłudze Xbox Game Pass. Tytuł niedawno doczekał się aktualizacji Fabius Maximus, która wprowadziła rozszerzone wsparcie dla modyfikacji. Wraz z nią na Steam pojawiła się beta Humankind Mod Tools.

Więcej newsów z kategorii Strategie na strategniedzielny.pl.