Humankind z Endless Mod. Twórcy wydali oficjalnego moda do strategii

  • Post category:News

Amplitude Studios postawiło na miły akcent dla fanów uniwersum Endless. Przy okazji specjalnego wydarzenia wydało oficjalną modyfikację do Humankind. Ta wprowadza do najnowszej strategii 4X akcenty zaczerpnięte bezpośrednio z wcześniejszych gier ekipy. Humankind Endless Mod zadebiutował przed kilkoma dniami z załączonym poniżej zwiastunem. Modyfikację pobierzesz pod tym adresem.

Humankind Endless Mod

Mod do Humankind na PC wprowadza przede wszystkim kilkadziesiąt wydarzeń fabularnych, które uświetnią rozgrywkę. Krocząc śladami starożytnych cywilizacji z uniwersum Endless natkniemy się na nowe ilustracje, technologie, ciekawostki i budowle. Twórcy nie zdecydowali się na pełną konwersję Humankind na modłę Endless, ale fani poprzednich strategii i tak mają powody do zadowolenia. Po ukończeniu gry z włączoną modyfikacją otrzymasz w prezencie Horatio avatar.

humankind endless mod img

Modyfikacja została pobrana kilka tysięcy razy i na tę chwilę jest najpopularniejszym projektem na mod.io gry Humankind. Niewątpliwie deweloperzy chcieli w ten sposób zachęcić graczy do tworzenia własnych modów. Tych od dnia wydania narzędzi dla modderów powstało już ponad tysiąc.

Humankind zadebiutowało w sierpniu na komputerach osobistych. Kilka dni temu gra otrzymała pierwsze DLC zatytułowane Cultures of Africa Pack. Strategia wciąż potrzebuje większej liczby zmian, by przekonać do siebie graczy, a w międzyczasie SEGA już myśli o Humankind 2.

Jeśli dotarłeś aż tutaj, to będzie mi bardzo miło, jeśli wesprzesz moją działalność i polubisz profil Stratega na Facebooku.

Więcej modów na strategniedzielny.pl.