Amplitude Studios dotrzymało słowa. Humankind z narzędziami dla modderów

  • Post category:News

Amplitude otworzyło nowy rozdział dla sceny modderskiej Humankind. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami twórców aktualizacja Fabius Maximus wprowadziła narzędzia dla modderów. Humankind Mod Tools na tę chwilę dostępne jest wyłącznie w wersji beta. Nie jest to finalna wersja, będą dodatkowe funkcje i poprawki, a na razie możemy zaobserwować rozmaite błędy. Tymczasem deweloperzy zamierzają dalej testować narzędzia i wzbogacać je o dodatkowe atrakcje.

Humankind Mod Tools

Humankind Mod Tools na Steam

Dostęp do Humankind Mod Tools beta otrzymali wszyscy posiadacze gry na platformie Steam. Po wejściu do okna biblioteki należy wybrać widok narzędzi, a następnie wyszukać pozycję na liście. Po instalacji możemy wprowadzać nowinki do strategii.

Jednocześnie już teraz Amplitude zadbało o zabawę z dostępnymi modami. Humankind połączono z platformą mod.io, dzięki której znajdziemy, dodamy do biblioteki, a następnie ogramy poszczególne modyfikacje. Więcej szczegółów dotyczących instalacji modów do Humankind znajdziesz w dedykowanym poradniku.

Humankind Mod Tools Steam

Humankind ukazało się wyłącznie na PC 17 sierpnia tego roku, także w Xbox Game Pass. Najnowsza gra strategiczna od twórców Endless Space spotkała się z ciepłym przyjęciem, ale do ideału sporo zabrakło. Francuzi regularnie serwują graczom kolejne atrakcje, a niewykluczone, że powstają też pierwsze dodatki do gry. Ciekawa alternatywa dla Civilization? Zdecydowanie, chociaż nie jest to zbyt sprawiedliwe porównanie, gdy Civilization 6 dopracowywano jeszcze przez 5 lat po premierze.

Więcej treści z kategorii Mody na strategniedzielny.pl.