King Arthur Knight’s Tale opóźnione. Twórcy wskazali nowy termin debiutu

  • Post category:News

NeocoreGames ogłosiło zmianę planów wydawniczych dla swojej najnowszej gry. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom ta nie otrzyma aktualizacji 1.0 w lutym. Twórcy postanowili dać sobie trochę więcej czasu na dopracowanie kampanii i przesunęli termin debiutu. Kiedy premiera? King Arthur Knight’s Tale wyjdzie ze Steam Early Access 29 marca. Na otarcie łez otrzymamy niebawem kolejne fragmenty rozgrywki z kampanii singlowej.

King Arthur Knight's Tale

King Arthur Knight’s Tale to taktyczne RPG z elementami strategii, które oglądamy w rzucie izometrycznym. Kluczową postacią jest Mordred. Bohater powstał z martwych po pokonaniu króla Artura, by dowiedzieć się, że Pani Jeziora wskrzesiła ich obu. Teraz Artur przewodzi mrocznej armii, a my musimy znów stanąć na jego drodze. 

Nowa gra twórców Warhammer 40.000: Inquisitor – Martyr ukazała się we Wczesnym Dostępie Steam na początku minionego roku i najwyraźniej trafiła w gusta wielbicieli mrocznego fantasy. W opiniach użytkowników Steam nie brakuje słów uznania, a 80% z nich poleciłoby grę innym graczom.

Jeśli dotarłeś aż tutaj, to będzie mi bardzo miło, jeśli wesprzesz moją działalność i polubisz profil Stratega na Facebooku.

Więcej gier strategicznych na strategniedzielny.pl.

Źródło: Steam.