Galactic Civilizations 3 za darmo na PC w Epic Games Store

  • Post category:News

Epic Games Store rozpoczęło kolejny tydzień z darmowymi grami na PC. Tym razem, tak jak wcześniej ujawniono, na odbiór czeka kosmiczna strategia 4X za darmo na PC. Mowa o Galactic Civilizations 3, które już wcześniej uczestniczyło w akcji. Jeśli się nie załapałeś, to teraz masz kolejną okazję. Galactic Civilizations 3 pozostanie darmowe w Epic Games Store do 17:00 w najbliższy czwartek. Kolejna gra za darmo to Relicta.

galactic civilizations 3 kosmiczna strategia 4x za darmo

Galactic Civilization 3 wydało w 2015 roku Stardock Corporation. Znajdziesz w niej wszystko, co gra strategiczna w konwencji science-fiction mieć powinna – obce rasy, statki kosmiczne, heksagonalne pola i kosmos czekający na podbój. Kosmiczna strategia 4X za darmo to świetna rozgrzewka przed tegoroczną premierą Galactic Civilizations 4. Ostatnia z wymienionych w minionym roku rozpoczęła wczesny dostęp i najpewniej zadebiutuje jeszcze przed końcem 2022 roku.

Więcej promocji na Strategniedzielny.pl.

Jeśli dotarłeś aż tutaj, to będzie mi bardzo miło, jeśli wesprzesz moją działalność i polubisz profil Stratega na Facebooku.