Rewolucja w Age of Empires 3. Zapowiedź DLC Mexico Civilization

  • Post category:News

Rewolucja w Age of Empires III Definitive Edition rozpocznie się jeszcze w tym roku. Microsoft oficjalnie zapowiedział kolejne DLC do remastera strategii z 2005 roku. Tym razem obeszło się bez wiekszego i rozbudowanego dodatku, chociaż w Mexico Civilization pojawiło się kilka atrakcji. Zanim do nich przejdę najważniejsza kwestia: kiedy premiera? Meksyk w Age of Empires 3 zadebiutuje dokładnie 1 grudnia, a DLC na Microsoft Store wyceniono na 12,99 złotych.

meksyk-w-age-of-empires-3

Age of Empires III Definitive Edition – Mexico Civilization zapewni nam dostęp do wspomnianej tu nacji. Wraz z nią poznamy zupełnie nową mechanikę Rewolucji, która zastąpi zwyczajowe przeskakiwanie pomiędzy fazami rozwoju. Obok tego w AoE 3 pojawi się 2 nowych odkrywców, 8 jednostek, 2 budynki i metropolia z kartami dostaw nowej nacji. 

To jednak nie koniec. Mexico Civilization wprowadza też bitwę historyczną Grito de Dolores dla posiadaczy DLC. Jeśli po nie nie sięgniesz, ale kupiłeś wcześniej dodatek ze Stanami, dostaniesz bitwę The Burning of USS Philadelphia. Posiadacze dodatku i DLC Mexico otrzymają jeszcze jedną bitwę – The Battle of Queenston Heights.

Oficjalna zapowiedź DLC.

Jak podoba ci się Meksyk w Age of Empires 3?

Age of Empires III Definitive Edition ukazało się w 2020 roku jako zwieńczenie serii remasterów klasycznych RTS-ów. Poza aktywnym rozwojem wydanego niedawno Age of Empires IV Microsoft nie zapomniał też o popularnym Age of Empires II Definitive Edition

Więcej gier strategicznych na strategniedzielny.pl.