Pharaoh A New Era. Porównanie grafiki z oryginałem na nowym zwiastunie

  • Post category:News

Firma Dotemu postanowiła przypomnieć nam, że już niebawem na rynku pojawi się remake kultowego Faraona. Do sieci trafił mowy zwiastun Pharaoh A New Era, na którym zobaczymy porównanie grafiki pomiędzy oryginałem, a odnowioną wersją strategii. Różnice są widoczne, ale nie rewolucjonizują stylistyki, co w tym przypadku jest sporym atutem. W najbliższych tygodniach Triskell Interactive przygotuje specjalny dziennik deweloperski, a w nim wyłoży filozofię poprawek dla oprawy wideo. Zobacz wspomniany zwiastun Pharaoh A New Era.

Remake Faraon – Pharaoh A New Era

Pharaoh A New Era to remake strategii ekonomicznej studia Impression Games z 1999 roku. Projekt zaoferuje ulepszoną grafikę, poprawki warstwy audio, usprawniony interfejs i podrasowane mechaniki. Nowy Faraon ma lepiej wpisywać się we współczesne standardy, ale zachowa ducha i klimat kultowego pierwowzoru. Obok podstawki otrzymamy dodatek Kleopatra Królowa Nilu oraz rozbudowany edytor map.

pharaoh-a-new-era-screenshot

Remake strategii Faraon zaoferuje około 50 misji, a twórcy szczycą się zawartością na przeszło 100 godzin zabawy. Pozostaje jedynie pytanie kiedy premiera? Tego jeszcze nie ujawniono, ale wzmożony ruch na stronie projektu sugeruje, że termin premiery możemy poznać już niebawem. Czekam z niecierpliwością i mam nadzieję, że nostalgia będzie miała używanie.

Jeśli dotarłeś aż tutaj, to będzie mi bardzo miło, jeśli wesprzesz moją działalność i polubisz profil Stratega na Facebooku.

Więcej gier strategicznych na strategniedzielny.pl.

Żródło: Steam.