Age of Darkness Final Stand po polsku. Premiera aktualizacji The Queen’s Fury

  • Post category:News

Team 17 wydało na PC Steam najnowszą aktualizację do gry Age of Darkness Final Stand. Strategia czasu rzeczywistego studia PlaySide doczekała się obiecanych wcześniej nowości. Pojawiło się też kilka miłych niespodzianek, jak choćby polskie tłumaczenie Age of Darkness. Po niedawnej łatce RTS otrzymał polską lokalizację dla elementów interfejsu, co powinno zachęcić rodzimą publikę. Co poza tym?

Aktualizacja The Queen’s Fury

Zdaniem twórców na serwerach pojawiła się największa jak dotąd aktualizacja. Trzeba przyznać, że nie miała jak dotąd zbytniej konkurencji, gdyż tytuł zadebiutował w październiku. Jednak graczom z pewnością spodoba się nowa bohaterka, Aelis, The Queen of Nothing oraz dwa nowe budynki. Jednocześnie deweloperzy podnieśli poprzeczkę rozwoju bohatera do 10 poziomu. Korzystając z okazji, wyeliminowali też masę błędów i wprowadzili kilka usprawnień dla interfejsu użytkownika. Zobacz nowinki na załączonym zwiastunie pakietu.

Dalszy rozwój Age of Darkness Final Stand

aktualizacja age of darkness

Zgodnie z ujawnionymi wcześniej planami przy okazji kolejnej aktualizacji PlaySide wrzuci do gry nowe jednostki i przeciwników. Tuż po tym zamierza dorzucić ich jeszcze więcej, oferując nam także nowych bohaterów, legendarne budynki i specjalne premie. Strategia doczeka się także kampanii fabularnej i trybu sieciowego, które nadejdą już przy okazji finalnej wersji gry. Tytuł zamierza zabawić w Steam Early Access przez około rok, więc mam nadzieję, że znajdzie się też nieco czasu na rozbudowane polskiego tłumaczenia Age of Darkness.

Gra ukazała się 7 października na PC Steam i jak dotąd zbiera całkiem przyzwoite oceny graczy. Co równie ważne, do 1 grudnia możesz kupić ją w obniżonej cenie – 59,99 złotych.

Więcej gier strategicznych na strategniedzielny.pl.