Premiera No Step Back do Hearts of Iron 4. Tłumy na serwerach strategii

  • Post category:News

Stało się. Hearts of Iron 4 No Step Back oficjalnie zadebiutowało na PC. Przy okazji na serwery trafiła darmowa aktualizacja gry zatytułowana Barbarossa. Jak można było przypuszczać, rozszerzenie poświęcone przede wszystkim ZSRR i Polsce nie przeszło bez echa. Wczorajsza premiera No Step Back zagwarantowała strategii Paradoksu przeszło 68 tysięcy graczy, którzy w tym samym momencie bawili się na samym Steam.

premiera no step back hearts of iron 4

Premiera No Step Back do Hearts of Iron 4

Jak przekłada się to na sukces komercyjny dodatku? Tego jeszcze nie wiemy, ale gdzie mnóstwo graczy, tam solidne przychody, więc szwedzki wydawca ma powody do zadowolenia. I z pewnością pokusi się o kolejne rozszerzenia do coraz popularniejszej gry.

No Step Back wprowadziło do Hears of Iron 4 mnóstwo nowości dla ZSRR. Twórcy gruntownie przebudowali cele narodowe Sowietów i wprowadzili do gry kilka dodatkowych funkcji. Najlepsze jest to, iż większość z nich możemy przetestować, w ograniczonym zakresie, to bez dodatkowych wydatków, dzięki aktualizacji Barbarossa. Ta zaoferowała m.in. nowe cele narodowe Polski i innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Wypatruję weekendu i czasu, by zapoznać się z nowościami na własną rękę, a potem, być może, podzielę się wrażeniami.

Hearts of Iron IV ukazało się w 2016 roku wyłącznie na PC. Gra strategiczna w realiach II wojny światowej ostatnio ma się coraz lepiej. Jednocześnie wydawca nie spoczywa na laurach i już wspomina o nowych projektach.

Więcej gier strategicznych na strategniedzielny.pl.

Źródło: Steam, Paradox Interactive