The Settlers – Ubisoft zaprasza na pokaz i zbiera zapisy do testów strategii

  • Post category:News

Po ponad trzech latach od pierwszej zapowiedzi Ubisoft powrócił do wątku najnowszej strategii studia Blue Byte. Krótki wpis na Twitterze zwiastuje nadchodzący pokaz strategii ekonomicznej. Prezentacja The Settlers ma odbyć się dopiero w styczniu, ale już teraz możesz zapisać się do przedpremierowych testów gry. Tu nie ma harmonogramu czy dodatkowych informacji a jedynie dwie dostępne platformy PC – Ubisoft Connect i Epic Games Store.

the settlers prezentacja gry

Styczniowa prezentacja The Settlers powinna przynieść kilka niespodzianek. Ubisoft zapowiedział grę w sierpniu 2018 roku, by potem pokazać ją na kilku zwiastunach, jednocześnie tylko przekładając premierę. Według pogłosek Blue Byte dokonało sporych zmian w pierwotnej wersji projektu, więc nowe The Settlers może znacznie różnić się od tego, co widzieliśmy w minionym roku.

Czekam na więcej szczegółów i zgłaszam do testów. Premiera w 2022 roku? Niewykluczone, ale na pewno sporo zależy od wydźwięku omawianego tu pokazu.

Jeśli dotarłeś aż tutaj, to będzie mi bardzo miło, jeśli wesprzesz moją działalność i polubisz profil Stratega na Facebooku.

Więcej gier strategicznych na strategniedzielny.pl.