Assassin’s Creed Valhalla – Ubisoft ujawnił plany rozwoju gry

  • Post category:News

Ubisoft zapowiedział kolejny zestaw aktualizacji do wydanej w minionym roku gry RPG akcji. Ekipa wskazała nie tylko plany dotyczące najbliższej – wyznaczonej na 9 listopada – aktualizacji. Wydawca poszedł o krok dalej i wskazał, czego możemy oczekiwać przed końcem 2021 roku. Plany na rozwój Assassin’s Creed Valhalla obejmują nową zawartość i specjalne wydarzenie, które rozpocznie się jeszcze w listopadzie.

Rozwój Assassin’s Creed Valhalla – plan na listopad i grudzień

rozwój assassins creed valhalla mapa

Wedle informacji ujawnionych przez Ubisoft już 9 listopada na serwerach pojawi się aktualizacja oznaczona numerem 1.4.0. W niej pojawi się specjalna nowa aktywność – Tombs of the Fallen. Następnie 11 listopada wystartuje wspomniane już wydarzenie Oskoreia Festival. Na tę chwilę nie ma jeszcze żadnych konkretów, ale możemy spodziewać się wątków powiązanych z Dzikim Gonem. Jeszcze w grudniu gra doczeka się paczki opatrzonej numerem 1.4.1. Tu możemy spodziewać się kolejnych nowinek i usprawnień. Jak przebiegnie dalszy rozwój Assassin’s Creed Valhalla? Będę informował na bieżąco.

Assassin’s Creed Valhalla jest dostępne na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series od listopada ubiegłego roku. Gra doczekała się dwóch fabularnych rozszerzeń zatytułowanych Gniew druidów i Oblężenie Paryża. Niewykluczone, że przed zakończeniem wsparcia Ubisoft wyda jeszcze jeden dodatek. Według plotek ten skupi się na wątkach z mitologii nordyckiej i trafi na rynek pod tytułem Dawn of Ragnarok.

Więcej treści z kategorii Mainstream na strategniedzielny.pl.