Shadow Tactics za darmo na PC. Strategia w prezencie na GOG.com

  • Post category:News

Na kilka dni po oficjalnym debiucie Aiko’s Choice pojawiła się kolejna okazja, by za darmo ograć podstawową wersję gry Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Na start zimowej wyprzedaży GOG.com oferuje Shadow Tactics za darmo na PC. Promocja jest ograniczona czasowo i potrwa dokładnie do godziny 15:00 w dniu 15 grudnia. Po darmowy klucz zgłoś się tutaj.

shadow tactics za darmo

Shadow Tactics: Blades of the Shogun ukazało się na komputerach osobistych w grudniu 2016 roku. Akcja strategii przenosi nas do Japonii z 1615 roku, gdzie obejmujemy kontrolę nad grupą wojowników, którzy po cichu gaszą ogniska rebelii wobec nowego Szoguna. Produkcja czerpie z formuły takich serii jak Commandos czy Desperados. Jednym słowem do wyznaczonego celu wiedzie wiele dróg, a podczas rozgrywki wypróbujemy je wszystkie, by znaleźć tą najlepszą.

Niedawno po 5 latach gra doczekała się wspomnianego już samodzielnego dodatku Aiko’s Choice, który publika przyjęła bardzo pozytywnie. Ponad 90% użytkowników Steam poleca dodatkową przygodę w świecie samurajów.

W nowinach o zimowej wyprzedaży na GOG pojawiała się wzmianka o kolejnych ofertach. Niewykluczone, że Shadow Tactics za darmo to pierwszy z kilku prezentów dla pecetowych graczy.

Więcej promocji na Strategniedzielny.pl.