Songs of Conquest długo posiedzi w Steam Early Access. Poznaliśmy plany twórców

  • Post category:News

Czas powrócić do zapoczątkowanego w połowie grudnia wątku wczesnego dostępu gry Songs of Conquest. Przedstawiciele Lavapotion zaktualizowali stronę strategii na Steam, ujawniając część planów dla Early Access. Tak okazało się, że wczesny dostęp Songs of Conquest w oryginalnym zamyśle ma potrwać przez około rok. W zależności od uwag społeczności deweloperzy mogą przetrzymać grę nieco dłużej w Steam Early Access, a na aktualizację 1.0 nie ma co liczyć przed 2023 rokiem.

songs of conquest wczesny dostęp

Wczesny dostęp do Songs of Conquest zaoferuje dwie kampanie i cztery grywalne frakcje. Twórcy dopracowali też lokalne i sieciowe tryby wieloosobowe. Na tę chwilę nie potrafią jednak stwierdzić konkretnie, jak strategia będzie wyglądać w dniu premiery. Lavapotion podkreśla, że nad grą pracuje już od 5 lat i potrzebuje zderzenia z rzeczywistością, by urzeczywistnić niektóre ze swoich planów.

Premiera Songs of Conquest w Steam Early Access przypada na drugi kwartał tego roku. Nie podano jednak konkretnego terminu. W ostatnich dniach twórcy wypuścili kolejny odcinek dziennika deweloperskiego gry. Na poniższym filmiku zobaczysz krótki gameplay z walki w nadchodzącej strategii.

Więcej gier strategicznych na strategniedzielny.pl.

Źródło: Steam