Steam Deck – sprzęt Valve z oficjalną datą premiery

  • Post category:News

Valve wskazało termin, w którym pierwsze egzemplarze Steam Deck powędrują do graczy. W specjalnym wpisie poinformowano, że zgodnie z kolejnością dokonywanych rezerwacji, do zainteresowanych będą wysyłane maile z prośbą o potwierdzenie. Pierwsza partia wiadomości zostanie wysłana dokładnie 25 lutego. Kiedy premiera Steam Deck? Handheldy Valve wyruszą z magazynu już 28 lutego.

steam deck kiedy premiera

Właściciel Steam zamierza przeprowadzić kilka tur mailingu w tygodniowych odstępach. W obawie przed skalperami powstała specjalna procedura potwierdzająca zamówienie, która wymaga dodatkowego działania. Jeśli zamówiłeś Steam Deck, to będziesz miał trzy dni od chwili otrzymania maila, na sfinalizowanie zamówienia. Dodatkowo możesz kontynuować zakup jedynie na taki model, który wcześniej zarezerwowałeś.

W drugiej połowie lutego w sieci powinny pojawić się wrażenia krytyków, a recenzje Steam Deck zaleją internet 25 lutego. Wizja rozgrywania kolejnych tur w Warhammerach w trasie wydaje się kusząca. Mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez zawodu i handheld Valve pozostanie z nami na dłużej.

Więcej treści z kategorii Mainstream na strategniedzielny.pl.

Źródło.