Nadchodzą testy Builders of Egypt. City buildera w klimacie Faraona

  • Post category:News

Zaledwie kilka dni temu podrzuciłem najnowszy zwiastun Pharaoh a New Era, a tymczasem coraz bliżej premiery jest kolejny city builder w realiach starożytnego Egiptu. PlayWay ogłosiło testy Builders of Egypt. Strategia ekonomiczna studia Strategy Labs ma ukazać się w pierwszym kwartale 2022 roku, ale już niebawem dostaniemy w ręce jej wczesną wersję. To znaczy, jeśli podobnie jak ja, zgłosisz się na listę testerów. Nie wiadomo jeszcze, kiedy rozpoczną się testy Builders of Egypt, ale wydawca raczej nie będzie długo przyjmował zgłoszeń. Zainteresowany? Wejdź na stronę gry na Steam i kliknij przycisk z zapytaniem o dostęp.

Builders of Egypt art

Builders of Egypt to strategia nawiązująca do kultowego Faraona. Rozgrywkę rozpoczniemy w okresie protodynastycznym, by przyczynić się do rozwoju Starego Egiptu, a zakończymy wraz z kresem panowania Kleopatry VII. Gra studia Strategy Labs pozwoli nam zurbanizować dolinę Nilu, a kluczem do sukcesu będzie przemyślana siatka ulic i rozplanowanie budynków. Sielskie planowanie budowli urozmaicą takie aspekty jak dyplomacja, handel, wojny i religia.

Pierwsze demko strategii zapowiadało się całkiem nieźle, ale kulało na polu optymalizacji. Planowana premiera Builders of Egypt przypada na pierwszy kwartał 2022 roku, więc do testów powinniśmy otrzymać wizytówkę pełnej wersji. Czekam na kolejne wieści na ten temat, a tymczasem wpadaj na strategniedzielny.pl po więcej nowości o strategiach.

Jeśli dotarłeś aż tutaj, to będzie mi bardzo miło, jeśli wesprzesz moją działalność i polubisz profil Stratega na Facebooku.

Więcej gier strategicznych na strategniedzielny.pl.