The Settlers z datą premiery. Nowy zwiastun i harmonogram testów

  • Post category:News

Ubisoft wywiązał się z wcześniejszych deklaracji i zaprezentował odmienione The Settlers. W sieci opublikowano dłuższy zwiastun strategii. Pierwsze spojrzenie na materiał przywodzi mi na myśl Age of Empires 4 z niezwykle szczegółowymi modelami budynków i nieco mniej dociętymi modelami postaci. Na szczęście o tym, jak wiele z kultowej marki przetrwało eksperymenty Ubisoftu dowiemy się już niebawem. Kiedy premiera The Settlers? Gra zadebiutuje dokładanie 17 marca na komputerach osobistych w Ubisoft Connect i Epic Games Store.

Jednak zanim to nastąpi, czeka nas zamknięta beta RTS-a, do której mogłeś zapisać się już od dłuższego czasu. Ubisoft wciąż zbiera chętnych, a w dniach 20-24 stycznia udostępni im wczesną wersję beta The Settlers.

Nowe The Settlers

Ubisoft ogłosił ponowne podejście do serii The Settlers jeszcze w 2018 roku, ale gra przez długi czas nie mogła nabrać finalnego kształtu. Podczas zabawy ponownie spróbujemy osiedlić się na nieznanych ziemiach, kolejno eliminując napotkane problemy i przezwyciężając wszelkie przeciwności. Do naszej dyspozycji będą trzy unikalne frakcje, które różnią się wyglądem, tłem fabularnym i stylem rozgrywki.

the settlers kiedy premiera

Projekt realizuje studio Ubisft Dusseldorf, które postanowiło odwołać się przede wszystkim do The Settlers 3 i The Settlers 2. Gra zaoferuje trzy tryby rozgrywki – kampanię singlową; potyczkę przeciwko SI lub innym graczom; tryb Onslaught, gdzie będziemy na mapie sami, ale gra rzuci nam wiele kłód pod nogi.

Zapisz się do bety, by sięgnąć po wczesny build strategii i dostępne w nim potyczki. Premiera The Settlers przypada na 17 marca, więc niebawem zagramy w pełną wersję RTS-a.

Epic Games Store wystawiło już grę w swojej ofercie. Standardowe wydanie The Settlers wyceniono na 249,90 złotych, a wersję Deluxe na 319,90.

Jeśli dotarłeś aż tutaj, to będzie mi bardzo miło, jeśli wesprzesz moją działalność i polubisz profil Stratega na Facebooku.

Więcej gier strategicznych na strategniedzielny.pl.