Total War: Warhammer 3 – Godzina premiery i preload strategii

  • Post category:News

Do oficjalnej premiery Total War: Warhammer III pozostało już tylko kilka dni. Creative Assembly rozpoczęło końcowe odliczanie, a w sieci pojawiła się informacja o możliwości wcześniejszego pobrania strategii. Istotna jest też godzina premiery Warhammer 3 w poszczególnych strefach czasowych, do której możemy zasiąść po pobraniu niezbędnych plików. Warhammer 3 waży około 120 GB, więc warto uruchomić pobieranie z wyprzedzeniem, żeby w dniu premiery ruszyć z pierwszą kampanią.

Poniżej niezbędne informacje, a tymczasem sprawdź pełne wymagania sprzętowe Total War: Warhammer 3, zapoznaj się z frakcjami nowej strategii i listą osiągnięć Steam.

Total War: Warhammer 3 – godzina premiery

Według opublikowanej przez twórców mapy, serwery Warhammera 3 w naszej strefie czasowej zostaną uruchomione o godzinie 9:00. Gra dostępna jest na PC Steam, Epic Games Store i Microsoft Store z PC Game Pass. Jednak preload nie będzie możliwy poprzez sklep twórców Fortnite’a.

Wcześniejsze pobranie Warhammer 3

Preload Total War: Warhammer 3 rozpocznie się we wtorek 15 lutego. Mogą z niego skorzystać osoby, które dokonały zakupu przed premierą oraz aktywni abonenci PC Game Pass. Warto skorzystać z tej możliwości, jeśli zamierzasz grać już od pierwszego dnia. Obok sporej paczki podstawowych plików gry twórcy zapowiedzieli aktualizację day one, która trafi na serwer po jego uruchomieniu we wskazanej powyżej godzinie.

Warhammer 3 godzina premiery

W każdym z przypadków jest osobna ścieżka dostępu do gry:

Windows Store

  1. Uruchom sklep Microsoftu;
  2. wyszukaj w nim grę;
  3. zarządź instalację plików gry.

PC Game Pass

  1. Uruchom aplikację Xbox;
  2. wyszukaj Warhammer 3;
  3. wybierz wstępną instalację;
  4. wskaż miejsce na dysku i potwierdź instalację.

Steam

Wybierz grę w bibliotece Steam i kliknij na „zainstaluj”.

W przypadku problemów z pobieraniem udaj się tutaj.

Premiera Total War: Warhammer 3 przypada na 17 lutego. W najbliższych dniach powinny pojawić się pierwsze recenzje strategii. Oczekiwanie powoli dobiega końca i liczę, że szykuje się dobre kilkaset godzin świetnej zabawy.

Więcej gier strategicznych na strategniedzielny.pl.