Świetne recenzje Total War: Warhammer 3. Nowela-prolog Son of Kislev w prezencie

  • Post category:News

Creative Assembly dotrzymało słowa i na kilka dni przed premierą gry Total War: Warhammer 3 otrzymaliśmy pierwsze recenzje. W czasie gdy to piszę, krytycy zgodnie zachwalają strategię w zebranych przez Metacritic publikacjach. Warhammer 3 może pochwalić się wynikiem 87 punktów dla prawie 30 recenzji. Wygląda na to, że warto było czekać kilka lat na zwieńczenie trylogii i kolejną dopracowaną strategię od brytyjskiego studia.

warhammer 3 pierwsze recenzje

Total War: Warhammer 3 – pierwsze recenzje strategii

Zaglądając do poszczególnych tekstów łatwo odnieść wrażenie, że deweloperzy dotrzymali składanych wcześniej obietnic. Przedstawiciele mediów chwalą dopracowaną kampanię, która oferuje dużo ciekawszą opowieść, niż poprzedniczki. Gra jest na równi angażująca, co wymagająca, i spora w tym zasługa nieco przerobionych i zmodernizowanych mechanizmów rozgrywki. Strategia otrzymała też dużo lepszy od wcześniejszych odsłon samouczek, a większa liczba początkowych frakcji, to dużo więcej zabawy.

SEGA na pewno ma powody do zadowolenia, ale długi czas produkcji widać w poszczególnych aspektach Total War: Warhammer 3. Krytycy najczęściej narzekali na przestarzałą grafikę i tekstury. Przedpremierowa wersja kulała też pod względem stabilności, a sytuacji nie poprawiały wyraźnie długie czasy ładowania zapisów rozgrywki.

Przykładowe oceny zagranicznych serwisów:

  • WccfTech – 95/100;
  • PCGamer – 90/100;
  • IGN – 90/100;
  • PCGamesN – 90/100;
  • GameWatcher – 90/100;
  • VG24/7 – 80/100;
  • Cultured Vultures – 75/100.

darmowa nowela SON OF KISLEV

Zanim zasiądziemy do kampanii warto zapoznać się z najnowszą darmówką od Creative Assembly. W Total War Access udostępniono nowelę zatytułowaną Total War: Warhammer 3 – Son of Kislev. Krótka opowieść stanowi prolog do wydarzeń, które znajdziesz w prologu strategii. Zaloguj się do swojego konta na Access lub utwórz nowe, by cieszyć się prezentem.

Premiera Total War: Warhammer 3 już 17 lutego. Od jutra użytkownicy Steam i Game Pass mogą z wyprzedzeniem pobrać pliki strategii i przygotować się na aktualizację dnia pierwszego. Patch powinien poprawić niedoróbki w optymalizacji, a przynajmniej taką mam nadzieję.

Sprawdź wymagania sprzętowe Warhammera 3, osiągnięcia Steam i dowiedź się więcej o frakcjach z gry.

Więcej gier strategicznych na strategniedzielny.pl.