Kolejna nowość w Crusader Kings 3. Royal Court wprowadzi tryb fotograficzny

  • Post category:News

Kolejne nowości w strategii Crusader Kings 3. W najnowszym dzienniku deweloperskim gry twórcy wyjaśnili wreszcie tajemniczą ikonkę, którą niejednokrotnie widzieliśmy na przedpremierowych screenach. Po wskazaniu oficjalnej daty premiery dodatku Royal Court przyszła pora na objaśnienie skrótu. Okazało się, że jest to tryb fotograficzny w Crusader Kings 3. Tak, wygląda na to, że twórcy uraczą nas możliwością robienia zdjęć komnaty tronowej.

crusader kings 3

Swoją drogą trójwymiarowe środowiska aż prosiły się o podobną funkcję. Tym samym wraz z Crusader Kings 3 Royal Court otrzymamy możliwość łapania wyreżyserowanych screenów. W przywołanym artykule twórcy wspomnieli o kilku ustawieniach kamery, możliwości wyłączenia dworzan czy pozostałych elementów interfejsu. Wszystko w służbie jak najlepszych ujęć, a kolejne nowości poznamy już w nadchodzącym tygodniu.

Pierwsze duże rozszerzenie gry strategicznej z 2020 roku zaoferuje też ekwipunek władcy i artefakty, które wystawimy w sali tronowej. Dodatkowy tryb fotograficzny w Crusader Kings 3 to zachęta do chwalenia się swoimi znaleziskami. Któż mógłby się oprzeć?

Crusader Kings 3 Royal Court zadebiutuje 8 lutego. W dniu premiery gra otrzyma obszerną aktualizację z przebudowanym systemem kulturowym, która pozwoli nam wymieszać zdobycze wielu kręgów cywilizacyjnych. CK3 dostępne jest na razie tylko na PC, ale Paradox Interactive już pracuje nad konsolowym portem strategii.

Więcej gier strategicznych na strategniedzielny.pl.