Two Point Campus – data premiery na PC i konsolach. Strategia także w Game Pass

  • Post category:News

Wiemy już, kiedy zadebiutuje zapowiedziane w ubiegłym roku strategia twórców Two Point Hospital. SEGA ujawniła, że oficjalna data premiery Two Point Campus przypada na 17 maja. Strategia ekonomiczna w której prowadzimy własną uczelnię doczekała się też nowego zwiastuna oraz uruchomienia zamówień przedpremierowych.

two point campus data premiery

Gra ukaże się równocześnie na komputerach osobistych i konsolach PlayStation, Xbox oraz Nintendo. Warto też wspomnieć, że na dzień premiery Two Point Hospital pojawi się w katalogach PC i Xbox Game Pass Microsoftu. Cena podstawowego wydania na PC i Xbox to 169,99 złotych. W PlayStation Store Two Point Campus wyceniono na 169 złotych.

Two Point Campus bezpośrednio nawiązuje do wcześniejszej strategii studia. Ponownie przenosimy się do tytułowego miasteczka, ale tym razem, by prowadzić uniwersytet. Serię ujęto z dużą dozą humoru, ale mechanika koncentruje się na ekonomicznych aspektach prowadzenia szkoły. Najpierw musimy przygotować uniwersytet na nowych studentów, a potem zatrudnić kadrę i przyciągnąć do siebie uczniów. Rozgrywka skupia się na zabawie dla jednego gracza, a naszą wyobraźnię ogranicza jedynie wypracowany przez nas budżet.

Więcej gier strategicznych na strategniedzielny.pl.

Two Point Campus w sklepie Steam.