Total War: Warhammer 3 – dziewiąty Legendarny Lord wycieka przed oficjalnym pokazem

  • Post category:News

Aktualizacja: Już oficjalnie dziewiąty Legendarny Lord Warhammer 3 to Demoniczny Książe, który pokieruje frakcją Chaos Undivided.

Wygląda na to, że po świątecznej przerwie Creative Assembly zamierza zaserwować nam odpowiedź na pojawiające się od dawna pytanie. Kim będzie dziewiąty Legendarny Lord z podstawki? Jednak gdy twórcy wstrzymali się z nowinkami, te ujrzały światło dzienne za sprawą przecieku. Według opublikowanego przedwcześnie tekstu z wrażeniami z Warhammer 3 dziewiąty legendarny Lord to Książę Demonów wykreowany bezpośrednio przez gracza.

Warhammer 3 dziewiąty Legendarny Lord

Rosyjskie Gamemag sugeruje, że siódma frakcja z podstawki Total War: Warhammer III będzie prowadzona przez stworzoną przez nas postać. Z pomocą specjalnego kreatora nadamy jej imię, spersonalizowany wygląd, ale to wciąż nie wszystko. Najważniejszy jest fakt, iż zgodnie z oczekiwaniami graczy dziewiąty Legendarny Lord Warhamer 3 będzie korzystał z jednostek przygotowanych dla Bogów Chaosu. Jedną z dedykowanych mechanik w kampanii będzie poświęcanie zajętych miast któremuś z nich. To poszerzy zakres dostępnych popleczników i zagwarantuje specjalne premie.

warhammer 3 wyciek Legendarny Lord
źródło: reddit

To bez wątpienia zawód dla graczy, którzy liczyli, że na czele ostatniej frakcji Warhammer 3 stanie Be’lakor. Creative Assembly wciąż nie powiedziało ostatniego słowa i zamierza wspierać grę latami, więc być może wprowadzi kilka predefiniowanych postaci dla Książąt Demonów.

Total War: Warhammer III zadebiutuje 17 lutego na PC Steam, Epic Games, Microsoft Store wraz z PC Game Pass. Fragmenty rozgrywki dla Książąt Demonów najpewniej trafią jutro do sieci.

Zobacz też: Przewodnik po Kampanii Warhammer 3 i Najlepsze mody do Warhammer 2.

Jeśli dotarłeś aż tutaj, to będzie mi bardzo miło, jeśli wesprzesz moją działalność i polubisz profil Stratega na Facebooku.

Więcej gier strategicznych na strategniedzielny.pl.