Mapa kampanii Warhammer 3. Spojrzenie na świat nowego Total War

  • Post category:News

Creative Assembly postanowiło dopełnić ostatnich formalności kolejnej tury kampanii marketingowej Total War: Warhammer 3. Nadeszła pora na pierwsze spojrzenie na świat, o który powalczymy podczas apokalipsy w nadchodzącej strategii. Na oficjalnym kanale pojawił się zwiastun, a na nim mapa kampanii Warhammer 3. Na poniższym, przeszło 6-minutowym materiale zobaczysz główne siedziby Legendarnych Lordów poszczególnych frakcji i tereny, których ukształtowanie wyraźnie wpłynie na obierane przez nas ścieżki.

Rubieże Starego Świata szczycą się siedzibą Katarin, pałacem Bokha w mieście Kislev. Obok niej baza wypadowa Najwyższego Patriarchy Kostaltyna, zamek Alexandronov oraz przeklęte miasto Praag. Następnie sięgamy wzrokiem na Wschód, gdzie u podnóży Gór Lamentu osiedliły się Ogry. Wielką Salę Tłuścisza zamieszkuje nie kto inny, a Tłuścisz Złoty Ząb, który chętnie wypożyczy najemników. Jeszcze dalej znajdziemy Żmijową Przełęcz i przemierzające ją odziały Ogrów, którym przewodzi Skrag Siepacz.

Wprost od niego wyruszamy nad tereny Imperium Wielkiego Kataju, do portu Hanyu, którego Zhao Ming broni przed napadami Ogrów i Skavenów. Po długiej wyprawie docieramy wreszcie do miasta Niebiańskich Lojaistów, Wei-Jin, które łączy się ze słynnym Wielkim Bastionem Grand Cathay. Sunąc wzdłuż niego, trafimy do Nan-Gau, siedziby Miao Ying.

warhammer 3 mapa kampanii

To by było na tyle, przynajmniej na razie. Mapa kampanii Warhammer 3 w tak wielkim skrócie nie oddaje samej rozgrywki, ale i tak nie mogę już się doczekać pierwszych tur. Premiera Total War: Warhammer 3 przypada na 17 lutego, więc to już zaledwie dwa miesiące.

Podczas oczekiwania możesz rzucić okiem na przewodnik po frakcjach Warhammer 3. Nie zaszkodzi zerknąć też na ciekawe nowe gry Warhammer, które mają nadejść już wkrótce.