RTS na bazie Warhammer Age of Sigmar z odległą datą premiery

  • Post category:News

Frontier Development nie będzie się zbytnio spieszyć z przeniesieniem na ekrany monitorów Warhammer Age of Sigmar. W najnowszym raporcie studio odniosło się do pobieżnej zapowiedzi strategii czasu rzeczywistego na licencji Games Workshop. Z nowych doniesień wynika, że Warhammer Age of Sigmar RTS nie celuje już w nadchodzący rok podatkowy. Firma przeniosła nieujawnioną jeszcze grę na rok fiskalny 2024, więc nie ma szans na debiut w okresie najbliższych 15 miesięcy. Wszystko po to, by „podnieść jakość i żywotność tytułu, co przełoży się na jej sukces”. Oby tak było.

warhammer age of sigmar rts

Z drugiej strony Frontier i tak nie zamierza pozostawić fanów marki Warhammer z pustymi rękoma. Jeszcze w tym roku, chociaż wciąż bez daty premiery, ukaże się Warhammer 40,000 Chaos Gate Daemonhunters. Liczę, że gra spełni wygórowane oczekiwania i kupi nieco czasu dla Warhammer Age of Sigmar RTS.

Po więcej nowych gier Warhammer odeślę cię tutaj.

Z omawianego raportu dowiedzieliśmy się też o wynikach sprzedażowych wydanego w listopadzie Jurassic World Evolution 2. Gra od premiery trafiła do niemal miliona użytkowników, co firma poczytuje za sukces.

Jeśli dotarłeś aż tutaj, to będzie mi bardzo miło, jeśli wesprzesz moją działalność i polubisz profil Stratega na Facebooku.

Więcej gier strategicznych na strategniedzielny.pl.