Total War: Warhammer III – Legendarni Lordowie Ogre Kingdoms. Ujawniono bohaterów

  • Post category:News

Creative Assembly nie kazało nam długo czekać na kolejne nowości. Po wczorajszym ujawnieniu bonusowego DLC do zamówień przedpremierowych Total War: Warhammer III Ogre Kingdoms Race Pack – wskazano Legendarnych Lordów grywalnej frakcji. Legendarni Lordowie Ogre Kingdoms to Ogre Tyrant, Greasus Goldtooth oraz Maw-that-walks, Skrag the Slaughterer. Niestety na konkrety dotyczące rozgrywki z pomocą wymienionych dżentelmenów zapewne musimy poczekać nieco dłużej.

warhammer 3 ogre kingdoms

Warhammer III: Ogre Kingdoms Race Pack wprowadzi do gry tytułowe Ogry. Frakcja pojawiła się w tegorocznej darmowej aktualizacji do Total War: Warhammer II, gdzie była neutralna i za stosowną opłatą mogła wesprzeć nas w boju. Na potrzeby zakończenia trylogii Warhammera twórcy poszli o krok dalej. Frakcja otrzyma specjalne jednostki, mechaniki i fabułę. Wszystko to w prezencie dla graczy składających zamówienia przedpremierowe, dostępne zapewne po premierze w regularnej cenie.

Data premiery Total War: Warhammer III przypada na 17 lutego. Tytuł trafi na PC Windows dla Steam, Epic Games Store i Microsoft Store z Xbox Game Pass na premierę. Feral pracuje nad portami dla Linux i MacOS, ale niekoniecznie zdąży z nimi do wskazanego powyżej terminu.

Jak podobają Ci się Legendarni Lordowie Ogre Kingdoms?

Więcej newsów z kategorii Strategie na strategniedzielny.pl.