Winter Update Age of Empires 4 bliżej niż myślisz. Wyczekiwane funkcje niebawem

  • Post category:News

Spragniony kolejnych zmian w Age of Empires 4? Świetnie się składa. Najnowszy komunikat twórców gry strategicznej sugeruje, że na realizację wyłożonych niedawno planów rozwoju tytułu nie poczekamy zbyt długo. Winter Update Age of Empires 4 ma zadebiutować już w nadchodzącym tygodniu. Dokładnego terminu Microsoft nie podał, a zamiast tego przypomniał, czego możemy się spodziewać.

winter update age of empires 4 art

Tym samym możemy spodziewać się przeszło stu poprawek w równowadze rozgrywki i usuwania kolejnych błędów. Przy okazji Winter Update w Age of Empires 4 wprowadzi oczekiwane przez graczy funkcje. Jedną z nich będzie wynik gracz, który podejrzymy podczas trwającego meczu. Relic zamierza przesunąć też przycisk powiązany z dynastią dla Chin. Obok tego wspomniane we wcześniejszych wpisach: możliwość przeglądania mapy po zakończonym meczu i poprawki czytelności mini-mapy. Czekam na pełną listę poprawek.

Age of Empires IV zadebiutowało 28 października wyłącznie na PC. Wydawcy bardzo zależy, by RTS powalczył o tytuł gry roku w tegorocznym plebiscycie Steam.

Więcej gier strategicznych na strategniedzielny.pl.

Źródło: https://steamcommunity.com/games/1466860/announcements/detail/3117049349013408016